PPPU-H „LEŚNIK”

 
 

Firma powstała z myślą o świadczeniu usług dla dynamicznie rozwijającego się sektora akwakultury. Usług stricte związanych z produkcją rybacką czyli: zarybieniowych, transportowych, połowowych, projektowania, doradztwa, rybołówstwa i produkcji urządzeń do chowu i hodowli ryb. Rozpoczęcie działalności poprzedziło kilkanaście lat pracy w zakładach chowu i hodowli ryb, gdzie projektowałem, prowadziłem i nadzorowałem cały cykl produkcyjny, począwszy od stymulacji hormonalnej tarlaków, tarła, poprzez podchowy larw do produkcji ryb towarowych. Pracowałem z niemal każdym gatunkiem słodkowodnym - nie są mi obce tajniki pracy wylęgarniczej z jesiotrami, pstrągami, tołpygą, amurem, karpiem, rybami reofilnymi, szczupakiem, głąbielowatymi itd. Produkcję stawową poznałem pracując zarówno na stawach karpiowych jak i pstrągowych.

Posiadam szerokie kontakty z producentami materiału zarybieniowego i ryb konsumpcyjnych, producentami urządzeń wspomagających podchów a także ściśle współpracuje z krajowymi instytutami badawczymi.

Aktualnie posiadam wielu partnerów na terenie całej Polski z którymi utrzymuję kontakt i na których potrzeby wykonuję różnego typu zlecenia.

Ze względu na doskonałą znajomość branży a także liczne kontakty, oprócz zleceń które wykonuje w związku z obranym profilem, przyjmuje także te nietypowe i specjalne dotyczące produkcji urządzeń i sprzętu połowowego „szytego na miarę”.

Posiadam wykształcenie kierunkowe zdobyte w Technikum Rybackim w Sierakowie a potem tytuł mgr inż. rybactwa śródlądowego na ART Olsztyn, Wydział Ochrony Środowiska i  Rybactwa Śródlądowego.


Każde zlecenie traktuje indywidualnie na podstawie dostarczonego wstępnego projektu, założeń hodowlanych, wymiarów i wskazań materiałów, wykończenia i dodatkowych elementów staram się sprostać najwyższym oczekiwaniom moich klientów.

 

PPPU-H „LEŚNIK” WOJCIECH ROŻEK


PROFIL DZIAŁANIA:
CHÓW I HODOWLA RYB

 1. -materiał zarybieniowy,

 2. -ryby konsumpcyjne,

 3. -ryby ozdobne.


USŁUGI

 1. -transport specjalistyczny,

 2. -projekty, operaty,

 3. -doradztwo,

 4. -rybołówstwo,

 5. -szycie sprzętu.


PRODUKCJA

 1. -urządzenia do chowu i hodowli ryb,

 2. -baseny do transportu ryb żywych,

 3. -sprzęt połowowy.

KONTAKT:

wrlesnik@wp.pl

606 214 189
PPPU-H „LEŚNIK”

Wojciech Rożek

Chrustowo 66

64-850 Ujście

NIP: 764-188-60-24

REGON: 301568940

GPS - Google Map:

53.030058

16.785275


GPS - Garmin:

N 53”1,810’

E 016”47,119’


Współpraca: